-
Відкриті торги
-
КЕП
«КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ПРИМIЩЕНЬ КП "СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС" НА ТРУХАНОВОМУ ОСТРОВI НА ВУЛ. ТРУХАНIВСЬКА, 12 - А У ДНIПРОВСЬКОМУ РАЙОНI». ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. (ДК 021:2015 - 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)»
8 161 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7621fc292be04e62a0ce9142df520028
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-21-002287-a-a1
Замовник:
КП Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03768026
-
Контактна особа:
Піддубний Олександр Павлович +380501455225 sportkomplex@ukr.net
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик,12, місто Київ, Київська область, Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31563714
-
Контактна особа:
Євген Іванович Фоменко +380645152783 tovsmy@gmail.com
-
Адреса:
93118, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 128
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
27.03
Дата підписання:
27.03.2020 00:00
Період дії договору:
27.03.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
8 161 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 360 166.67 UAH)
Оплачено:
5 681 732.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 946 955.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ПРИМIЩЕНЬ КП "СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС" НА ТРУХАНОВОМУ ОСТРОВI НА ВУЛ. ТРУХАНIВСЬКА, 12 - А У ДНIПРОВСЬКОМУ РАЙОНI». ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. (ДК 021:2015 - 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020