-
Відкриті торги
-
КЕП
Клеї, герметики, фіксатор різьбових з'єднань
ш/з ВТ-16-Т-20, ДК 021:2015 код 24910000-6 Клеї (Клеї, герметики, фіксатор різьбових з'єднань).
126 872.00
UAH з ПДВ
Номер:
ebefb5c8674748629cda6470da69493a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-14-003025-c-b1
Замовник:
ВП "Атомремонтсервіс" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25881800
-
Контактна особа:
Бондаренко Наталія +380457921320 bondarenko@ars.atom.gov.ua
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, Київ, проспект Ентузіастів,7, м.Славутич Київської області
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ ВертЛок
×
-
Код ЄДРПОУ:
41651560
-
Контактна особа:
Малінніков Любомир Миколайович +380952273372 wertloc@ukr.net
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, Київ, провулок Руслана Лужевського , буд. 14
Класифікатор ДК 021:2015:
24910000-6 КлеїАналіз за цим CPV
Опис:
ш/з ВТ-16-Т-20, ДК 021:2015 код 24910000-6 Клеї (Клеї, герметики, фіксатор різьбових з'єднань).
Номер договору:
53-127-01-20-00938
Дата підписання:
25.03.2020 00:00
Період дії договору:
25.03.2020 00:00 - 20.12.2020 00:00
Сума договору:
126 872.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 21 145.33 UAH)
Оплачено:
126 872.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 21 145.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Клеї, герметики, фіксатор різьбових з'єднань
Кількість
476.8 одиниця
Період постачання
20.03.2020 - 18.04.2020