-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-95, паливо дизельне)
513 179.90
UAH з ПДВ
Номер:
debf4b252edc4598a999eb482c92637c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-13-003332-c-a1
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01204348
-
Контактна особа:
Охріменко Андрій Олександрович +380532561009 podkl.ekonom@gmail.com http://www.dokl.poltava.ua
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41022256
-
Контактна особа:
Алла Гергель +380504229182 a.gergel@bvsua.com
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ЗІНЬКІВСЬКА, будинок 19-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 20-093
Дата підписання:
16.03.2020 00:00
Період дії договору:
16.03.2020 00:00 - 30.04.2021 23:59
Сума договору:
513 179.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 85 529.98 UAH)
Оплачено:
513 179.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 85 529.98 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-95 (талони)
Кількість
7000 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Паливо дизельне (талони)
Кількість
10900 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
8a3257370f61415dabcd0eda7277e225
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII, та керуючись підп. 5, п. 3.4. Договору, сторони узгодили зміну ціни Договору в бік зменшення (без зміни кількості та якості товарів)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
01.09.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
c105dc93d0224f2d95f2562a73a38839
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Керуючись п. 8 част. 4 ст. 36 та част. 5 ст. 36 (в новій редакції п. 8 част. 5 ст. 41 та част. 6 ст. 41) Закону України «Про публічні закупівлі» для проведення процедури закупівлі на початку 2021 року, Сторони дійшли згоди продовжити дію Договору та внести зміни до п. 10.1. розділу Х «Строк дії договору», виклавши його в наступній редакції: «10.1. Цей Договір набирає чинності з моменту підписання і діє до 28 лютого 2021 року.» 1. Відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. №922-VIII (в редакції Закону №114-IX від 19.09.2019 р.) та керуючись частиною 6 статті 41 Сторони дійшли згоди збільшити суму Договору №20-093 від 16 березня 2020 р. на 49 831,50 грн. (Сорок дев’ять тисяч вісімсот тридцять одну грн. 50 коп.), що не перевищує 20% суми Договору
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
21.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
53b7c1bcc1d948eea1ca9fd82f7af08b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Керуючись п. 8 част. 4 ст. 36 та част. 5 ст. 36 (в новій редакції п. 8 част. 5 ст. 41 та част. 6 ст. 41) Закону України «Про публічні закупівлі» для проведення процедури закупівлі на початку 2021 року, Сторони дійшли згоди продовжити дію Договору та внести зміни до п. 10.1. розділу Х «Строк дії договору», виклавши його в наступній редакції: «10.1. Цей Договір набирає чинності з моменту підписання і діє до 30 квітня 2021 року.». 1. Відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. №922-VIII (в редакції Закону №114-IX від 19.09.2019 р.) та керуючись частиною 6 статті 41 Сторони дійшли згоди збільшити суму Договору №20-093 від 16 березня 2020 р. 35 527,40 грн. (Тридцять п’ять тисяч п’ятсот двадцять сім грн. 40 коп.), що не перевищує 20% суми Договору, виклавши пункт 3.1. розділу ІІІ «Ціна договору» в наступній редакції: Пункт 3.1. розділ ІІІ «Ціна договору»: Ціна цього Договору становить 513 179,90 грн. (п’ятсот тринадцять тисяч сто сімдесят дев’ять грн. 90 коп.) у тому числі: ПДВ – 85 529,98 грн. (вісімдесят п’ять тисяч п’ятсот двадцять дев’ять грн. 98 коп.).
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
15.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано