-
Відкриті торги
-
КЕП
НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: організація та проведення «Жіночого туристичного форуму «Tourism Women Forum»)
454 685.00
UAH без ПДВ
Номер:
65e1790f44b14472a1c3332e8f597057
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-04-001908-a-a1
Замовник:
Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41492529
-
Контактна особа:
Калганов Дмитро Олександрович 000442026094 kyivtourism@kmda.gov.ua
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, 12 літера А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "СПЕЦЕКСПОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41907779
-
Контактна особа:
Юрій Біловус +380681527625 specexpotrade@gmail.com
-
Адреса:
04086, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ, будинок 41
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
8/2020
Дата підписання:
17.03.2020 11:00
Період дії договору:
17.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
454 685.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
454 685.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
У зв’язку з неможливістю виконання зобов’язань за Договором №8/2020 від 17.03.2020,
керуючись ст. ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України,
Сторони дійшли згоди щодо укладення цієї додаткової угоди про розірвання укладеного між ними Договору №8/2020 від 17.03.2020
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: організація та проведення «Жіночого туристичного форуму «Tourism Women Forum»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
6d365fdc77484c03924e8aacd0d69483
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Через поширення коронавірусу COVID-19, беручи до уваги рішення Київської міської ради від 26.03.2020 р. № 907/9077 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12.12.2019 р. №456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік», Сторонами досягнуто згоди щодо зменшення обсягів закупівлі, у зв’язку з чим виникла необхідність в укладенні Додаткової угоди до Договору №8/2020 від 17.03.2020 року
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
03.06.2020 10:00
Статус:
Опубліковано