-
Відкриті торги
-
КЕП
НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме:«Організація Глобального Форуму медичного туризму»)
784 846.00
UAH без ПДВ
Номер:
7b5fb789e91c40fe807fca87088c954c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-30-001987-a-a1
Замовник:
Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41492529
-
Контактна особа:
Калганов Дмитро Олександрович 000442026094 kyivtourism@kmda.gov.ua
-
Адреса:
01001, Україна, Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12 літера А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "СПЕЦЕКСПОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41907779
-
Контактна особа:
Юрій Біловус +380681527625 specexpotrade@gmail.com
-
Адреса:
04086, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ, будинок 41
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
7/2090
Дата підписання:
13.03.2020 11:30
Період дії договору:
13.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
784 846.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
784 846.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
У зв’язку з неможливістю виконання сторонами своїх зобов’язань за Договором №7/2020 від 13.03.2020 (далі-Договір), керуючись ст. ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України, сторони дійшли згоди щодо укладення додаткової угоди про розірвання укладеного між ними Договору.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме:«Організація Глобального Форуму медичного туризму»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації