-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб
202 500.79
UAH без ПДВ
Номер:
8700b8262a0c4a90b003f5cf0369b989
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-28-000003-c-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТАТАРБУНАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145300
-
Контактна особа:
Лазарєва Лариса Іллівна +380484431732 tat-tender@ukr.net
-
Адреса:
68100, Україна, Одеська область, Татарбунарський район, місто Татарбунари, вулиця 23 Серпня, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "СТОЯН ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2566008579
-
Контактна особа:
Виталий Стоян +380674833700 stoyan-hleb@mail.ru
-
Адреса:
68112, Україна, Одеська область, Татарбунарський район, село Борисівка, ВУЛИЦЯ НОВОСЕЛІВ, будинок 67
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
72
Дата підписання:
03.03.2020 00:00
Період дії договору:
03.03.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
202 500.79 UAH без ПДВ
Оплачено:
78 498.34 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний
Кількість
30000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
4fb78f05c86d440ca3a087fcf62f5653
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку з виникненням обставин передбачених ст. 652,691 Цивільного кодексу України та п. 1 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
додаткова угода №1
Дата внесення змін до договору:
04.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
2c1b56797e024e0d83c9d8febc33b6ec
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку з виникненням обставин передбачених ст. 652,691 Цивільного кодексу України та п. 1 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
2/158
Дата внесення змін до договору:
10.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано