• Відкриті торги
  • КЕП

Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування та дієтичного харчування, суміші лікувального харчування)

247 656.72 UAH з ПДВ
Номер: a16f2d018b4b40e395e62b8aa74ca816
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-03-002088-a-b1
Замовник: КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
Постачальник: ТОВ ЕКОМЕД
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Номер договору: 12
Дата підписання: 04.03.2020 13:16
Період дії договору: 04.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 247 656.72 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 276.12 UAH)
Оплачено: 247 656.72 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 276.12 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Суміші лікувального харчування
Код ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Кількість 594 літр
Період постачання 02.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 08154, Україна, Київська область, Боярка, вул. Хрещатик, 111, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Київська область, Україна, 08154 На карті