-
Відкриті торги
-
КЕП
Пoслуги з потoчного ремoнту, технічнoго обслугoвування, віднoвлення та утpимання в належнoму cтані технічних засoбiв pегулювання дoрoжнім рухoм: світлoфорних об’єктів, блоків речового сповіщення, підсвітка пішохідних переходів, світодіодних стрічок, тепловізійних детекторів, табло «Зелена Хвиля»
3 135 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
04568c5451d34c188a4b9a8d42e97039
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-27-002192-a-c1
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпродорсервіс" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32835620
-
Контактна особа:
Таволжанська Євгенія Сергіївна 380563723656 3723656@i.ua
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Пушкіна, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "СМАРТ ЄВРОЛАЙТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41180807
-
Контактна особа:
Мудрак Олександр Ігоревич 380974479915, 380974479915 mudrak.ai@gmail.com
-
Адреса:
49021, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пров. Осіпенка 5б
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
10
Дата підписання:
03.03.2020 09:00
Період дії договору:
03.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
3 135 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
3 135 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пoслуги з потoчного ремoнту, технічнoго обслугoвування, віднoвлення та утpимання в належнoму cтані технічних засoбiв pегулювання дoрoжнім рухoм: світлoфорних об’єктів, блоків речового сповіщення, підсвітка пішохідних переходів, світодіодних стрічок, тепловізійних детекторів, табло «Зелена Хвиля»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2020