-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Бензин автомобільний А-95 (Євро 5) по талонах (картках) або еквівалент)
180 960.00
UAH з ПДВ
Номер:
bf91742536a34d3086ceff0713569fab
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-21-001506-a-a1
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Контактна особа:
Євген В’ячеславович Сумбаєв +380552328779 evhenyi.v.sumbaev@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "МАНГО-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039648
-
Контактна особа:
Світлана Ізюмова +380504500602 slizyumova@unimex.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м.Київ, ХРЕСТОВИЙ ПРОВУЛОК, будинок 2, офіс 405
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
5Т/8БРТ-2301
Дата підписання:
02.03.2020 12:00
Період дії договору:
02.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
180 960.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 30 160.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин автомобільний А-95 (Євро 5) по талонах (картках) або еквівалент
Кількість
8000 літр
Період постачання
до 31.12.2020