-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло
внесено зміни до договору
562 644.16
UAH з ПДВ
Номер:
0c756600a62440d9ab1a8bf31a77ef05
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-16-000613-b-b1
Замовник:
Управління освіти Коломийської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143442
-
Контактна особа:
Леся Паньків +380343326647,+380955398191 tender-lesya@ukr.net
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия,, ВУЛИЦЯ Й.КОБРИНСЬКОГО, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Приватне сільськогосподарське виробничо-торгове підприємство фірма "КВІЛТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25073081
-
Контактна особа:
Кирничук Тарас Васильович 380673443909, 380673443909 PPKVILT@ukr.net
-
Адреса:
78218, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський р-н, с.Н.Вербіж, вул,Дружби,20
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Опис:
внесено зміни до договору
Номер договору:
52
Дата підписання:
24.02.2020 14:39
Період дії договору:
24.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
562 644.16 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 93 774.02 UAH)
Оплачено:
562 644.16 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 93 774.02 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
6500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
3c3df95ddecb4337b2727d3dccb9dd21
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесено зміни до договору
Номер додаткової угоди:
52-1
Дата внесення змін до договору:
17.12.2020 11:50
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
32a55334aea04a67836207a7da9ff96c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внести зміни до договору
Номер додаткової угоди:
52-1
Дата внесення змін до договору:
18.12.2020 16:22
Статус:
Опубліковано