-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15510000-6 Молоко та вершки (Молоко (жирність не менше 2,5%))
1 303 944.40
UAH без ПДВ
Номер:
8b797cae3af348cf989e9161a57a4a02
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-17-002799-c-b1
Замовник:
Управління освіти Бахмутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142796
-
Контактна особа:
Ірина Щукіна +380627441538 tender@osvita.bahmutrada.gov.ua
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м.Бахмут, вул. Горбатова, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ЯКОВЛЄВ ІВАН ВЯЧЕСЛАВОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3260001934
-
Контактна особа:
Иван Яковлев +380508886840 ramp2009@mail.ua
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, ВУЛИЦЯ ОБОРОНИ, будинок 95
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
120
Дата підписання:
02.03.2020 17:55
Період дії договору:
02.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 303 944.40 UAH без ПДВ
Оплачено:
406 729.40 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 15510000-6 Молоко та вершки
(Молоко (жирність не менше 2,5%))
Кількість
53882 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
de0111473bec49dd897e5e4ed1be9a1e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода до договору 120
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 14:58
Статус:
Опубліковано