-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир твердий та сир кисломолочний (творог)
43 975 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ae364ab4fbf343ae8eb7b0296bc2ff3b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-17-002493-c-c1
Замовник:
Смілянський дитячий будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189765
-
Контактна особа:
РУДАКЕВИЧ РУСЛАН ОЛЕГОВИЧ 0473320847 sdbi40@ukr.net http://www.e-tender.biz/#/createProfile
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, осавули Василя Бурки,40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Педяш Наталія Григорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2438902341
-
Контактна особа:
Педяш Наталія Григорівна 380667596016, 380667596016 natali7424@yandex.ru
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, Вячеслава Чорновола, 56/122
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
136
Дата підписання:
19.02.2020 00:00
Період дії договору:
19.02.2020 00:00 - 22.01.2021 00:00
Сума договору:
43 975 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
43 975 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий («Голландський» та/або «Російський» або еквівалент, без рослинних жирів; жирність не менше 45%)
Кількість
1150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, вул. Осавула Василя Бурки, буд. 40
На карті
Сир кисломолочний (творог) (жирність не менше 9,5%)
Кількість
3240 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, вул. Осавула Василя Бурки, буд. 40
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f3ec5e30956b4c81942d1dde4edc4faf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Категорія Замовника – п.3 ч. 4 ст. 2 Закону .
Сторони, відповідно до п.1 частини 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту розділу XI Договору № 136 від 19.02.2020 р. , керуючись нормами Цивільного та Господарського Кодексів України, уклали дану додаткову угоду про таке:
1. Сторони дійшли згоди щодо зменшення загальної кількості товару за Договором на 550 кг за предметом ДК 021:2015, код 15540000-5 - Сирні продукти. (Сир твердий та сир кисломолочний (творог) (надалі - Товар) у зв’язку реальним фінансуванням Замовника та наявної потреби у товарах та послугах згідно затвердженого кошторису закладу на 2020 рік, а саме: «зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника», внаслідок чого погодили наступну (нову) редакцію п. 1.2. Розділу І Договору:
«1.2. Найменування (номенклатура, асортимент) та кількість товару:
1.2.1. Сир твердий («Голландський» та/або «Російський» або еквівалент, без рослинних жирів; жирність не менше 45%) –
Кількість товару - 1250 кг.
Ціна за одиницю товару: 157,00 грн/кг без ПДВ.
Всього на суму: 196250,00 грн без ПДВ.
1.2.2. Сир кисломолочний (творог) (жирність не менше 9,5%) -
Кількість товару - 3400 кг.
Ціна за одиницю товару: 80,00 грн/кг без ПДВ.
Всього на суму: 272 000,00 грн без ПДВ.
2. Сторони дійшли згоди щодо визначення загальної кількості товару Договору внаслідок здійснення змін /п.1 даної Додаткової угоди №1 /, сума по договору зменшиться на 55550 грн. 00 коп. ( п’ятдесят п’ять тисяч п’ятсот п’ятдесят гривено 00 копійок ), у зв’язку з чим погодили наступну (нову) редакцію п.3.1. Розділу ІІІ Договору:
«п.3.1. Ціна цього Договору визначена на підставі вартості найбільш економічно вигідної цінової пропозиції учасника-переможця закупівлі за результатами проведеної процедури закупівлі на очікувану вартість і становить 468250,00 грн. ( чотириста шістдесят вісім тисяч двісті п’ятдесят гривень 00 копійок) без ПДВ, що передбачається з урахуванням транспортних витрат на поставку за адресою Замовника. ».
13. Номер додаткової угоди - № 1
14. Сума договору після внесення змін. 468250,00 грн. ( чотириста шістдесят вісім тисяч двісті п’ятдесят гривень 00 копійок) без ПДВ
15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін згідно Специфікації до Додаткової угоди № 1 до договору № 201 від 08 квітня 2020 року зменшується на 550 кг.. /БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО У ДОДАТКОВІЙ УГОДІ № 1 до ДОГОВОРУ № 136 від 19 лютого 2020 року "Про закупівлю товару за публічні кошти" ЩО ДОДАЄТЬСЯ /, а саме :
- Сир твердий («Голландський» та/або «Російський» або еквівалент, без рослинних жирів; жирність не менше 45%) Кількість товару - 1250 кг.
- Сир кисломолочний (творог) (жирність не менше 9,5%) -
Кількість товару - 3400 кг.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.08.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
8949ca44df244af2a2a5597576bec1b7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Категорія Замовника – п.3 ч. 4 ст. 2 Закону .
Сторони, відповідно до п.1 частини 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту розділу XI Договору № 136 від 19.02.2020 р. , керуючись нормами Цивільного та Господарського Кодексів України, уклали дану додаткову угоду про таке:
1. Сторони дійшли згоди щодо зменшення загальної кількості товару за Договором на 260 кг за предметом ДК 021:2015, код 15540000-5 - Сирні продукти. (Сир твердий та сир кисломолочний (творог) (надалі - Товар) у зв’язку реальним фінансуванням Замовника та наявної потреби у товарах та послугах згідно затвердженого кошторису закладу на 2020 рік, а саме: «зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника», внаслідок чого погодили наступну (нову) редакцію п. 1.2. Розділу І Договору:
«1.2. Найменування (номенклатура, асортимент) та кількість товару:
1.2.1. Сир твердий («Голландський» та/або «Російський» або еквівалент, без рослинних жирів; жирність не менше 45%) –
Кількість товару - 1150 кг.
Ціна за одиницю товару: 157,00 грн/кг без ПДВ.
Всього на суму: 180550,00 грн без ПДВ.
1.2.2. Сир кисломолочний (творог) (жирність не менше 9,5%) -
Кількість товару - 3240 кг.
Ціна за одиницю товару: 80,00 грн/кг без ПДВ.
Всього на суму: 259200,00 грн без ПДВ.
2. Сторони дійшли згоди щодо визначення загальної кількості товару Договору внаслідок здійснення змін /п.1 даної Додаткової угоди №2 /, сума по договору зменшиться на 28500 грн. 00 коп. ( двадцять вісім тисяч п’ятсот гривень 00 копійок ), у зв’язку з чим погодили наступну (нову) редакцію п.3.1. Розділу ІІІ Договору:
«п.3.1. Ціна цього Договору визначена на підставі вартості найбільш економічно вигідної цінової пропозиції учасника-переможця закупівлі за результатами проведеної процедури закупівлі на очікувану вартість і становить 439750,00 грн. ( чотириста тридцять дев’ять тисяч сімсот п’ятдесят гривень 00 копійок) без ПДВ, що передбачається з урахуванням транспортних витрат на поставку за адресою Замовника. ».
13. Номер додаткової угоди - № 2
14. Сума договору після внесення змін. 439750,00 грн. ( чотириста тридцять дев’ять тисяч сімсот п’ятдесят гривень 00 копійок) без ПДВ.
15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін згідно Специфікації до Додаткової угоди № 2 до договору № 201 від 08 квітня 2020 року зменшується на 260 кг.. /БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО У ДОДАТКОВІЙ УГОДІ № 2 до ДОГОВОРУ № 136 від 19 лютого 2020 року "Про закупівлю товару за публічні кошти" ЩО ДОДАЄТЬСЯ /, а саме :
- Сир твердий («Голландський» та/або «Російський» або еквівалент, без рослинних жирів; жирність не менше 45%) Кількість товару - 1150 кг.
- Сир кисломолочний (творог) (жирність не менше 9,5%) -
Кількість товару - 3240 кг.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
09.11.2020 08:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
d8bfe4048ff6489baca9f66b25d8eed7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження дії Д.
Категорія Замовника – п.3 ч. 4 ст. 2 Закону .
Відповідно до частини 5 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» Сторони мають право продовжити дію договору про закупівлю на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку, а тому Сторони дійшли згоди продовжити дію Договору на тих же самих умовах на строк, достатній для проведення процедури закупівлі у 2021 році, у зв’язку з чим погодили наступну (нову) редакцію п.10.1. Розділу 10 Договору виклавши її у новій редакції:
«п.10.1. Цей Договір набирає чинності з дати його укладання та діє до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань за цим Договором, але не пізніше 01.05. 2021 р.
Датою укладання Договору є дата підписання його Сторонами.
2. Сторони внаслідок внесення зміни / п.1 даної Додаткової угоди / щодо продовження дії Договору на тих же самих умовах на строк, достатній для проведення процедури закупівлі у 2021 році, вирішили доповнити розділ 10 Договору п. 10.3. наступного змісту :
«п.10.3. Відповідно до частини 5 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» дію даного Договору може бути продовжено на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року , в обсязі - 87950 грн.00 коп. ( вісімдесят сім тисяч дев’ятсот п’ятдесят гривень 60 копійок), що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у Договорі , згідно із затвердженими в установленому порядку видатками на цю мету».
3. Сторони внаслідок внесення змін /п.п.1,2 даної Додаткової угоди /, і оскільки сума по договору збільшиться на 87950 грн.00 коп. ( вісімдесят сім тисяч дев’ятсот п’ятдесят гривень 60 копійок), погодили наступну (нову) редакцію п.3.1. Розділу 3 Договору:
«п.3.1. Ціна цього Договору становить 527700,00 грн. (п’ятсот двадцять сім тисяч сімсот гривень 00 копійок ) без ПДВ, що передбачається з урахуванням транспортних витрат на поставку за адресою Замовника. ».
4. Сторони у зв’язку з продовженням дії Договору на строк , достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2021 року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у договорі , укладеному в попередньому – 2020 році , дійшли згоди щодо визначення загальної кількості і ціни товару, внаслідок чого погодили наступну (нову) редакцію п. 1.2. Розділу І Договору:
«1.2. Найменування (номенклатура, асортимент) та кількість товару:
1.2.1. Сир твердий («Голландський» та/або «Російський» або еквівалент, без рослинних жирів; жирність не менше 45%) –
Кількість товару - 1380 кг.
Ціна за одиницю товару: 157,00 грн/кг без ПДВ.
Всього на суму: 216660,00 грн без ПДВ.
1.2.2. Сир кисломолочний (творог) (жирність не менше 9,5%) -
Кількість товару - 3888 кг.
Ціна за одиницю товару: 80,00 грн/кг без ПДВ.
Всього на суму: 311040,00 грн без ПДВ.»
13. Номер додаткової угоди - № 3
14. Сума договору після внесення змін. 527700,00 грн. (п’ятсот двадцять сім тисяч сімсот гривень 00 копійок ) без ПДВ.
15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін згідно Специфікації до Додаткової угоди № 3 до договору № 136 від 19.02.2020 року збільшується на 878 кг.. /БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО У ДОДАТКОВІЙ УГОДІ № 3 до ДОГОВОРУ № 136 від 19 лютого 2020 року "Про закупівлю товару за публічні кошти" ЩО ДОДАЄТЬСЯ /, а саме :
- Сир твердий («Голландський» та/або «Російський» або еквівалент, без рослинних жирів; жирність не менше 45%) Кількість товару - 1380 кг.
- Сир кисломолочний (творог) (жирність не менше 9,5%) -
Кількість товару - 3888 кг.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.12.2020 08:15
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
055e361a59714688b410772bc75826cb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ЗМЕНШЕНН КІЛЬКОСТІ. ЗМІНА ДАТИ СТРОКУ ДІЇ ДОГОВОРУ у зв’язку з проведенням процедури закупівлі у 2021 році і укладенням договору на 2021 рік, .
Категорія Замовника – п.3 ч. 4 ст. 2 Закону
1. Сторони дійшли згоди щодо зменшення загальної кількості товару за Договором за предметом ДК 021:2015, код 15540000-5 - Сирні продукти. (Сир твердий та сир кисломолочний (творог) (надалі - Товар), внаслідок чого погодили наступну (нову) редакцію п. 1.2. Розділу І Договору:
«1.2. Найменування (номенклатура, асортимент) та кількість товару:
1.2.1. Сир твердий («Голландський» та/або «Російський» або еквівалент, без рослинних жирів; жирність не менше 45%) –
Кількість товару - 1150 кг.
Ціна за одиницю товару: 157,00 грн/кг без ПДВ.
Всього на суму: 180550,00 грн без ПДВ.
1.2.2. Сир кисломолочний (творог) (жирність не менше 9,5%) -
Кількість товару - 3240 кг.
Ціна за одиницю товару: 80,00 грн/кг без ПДВ.
Всього на суму: 259200,00 грн без ПДВ.»
2. Сторони дійшли згоди щодо визначення загальної кількості товару Договору внаслідок здійснення змін /п.1 даної Додаткової угоди /, сума по договору зменшиться на на 87950 грн.00 коп. ( вісімдесят сім тисяч дев’ятсот п’ятдесят гривень 00 копійок), погодили наступну (нову) редакцію п.3.1. Розділу 3 Договору:
«п.3.1. Ціна цього Договору визначена на підставі вартості найбільш економічно вигідної цінової пропозиції учасника-переможця закупівлі за результатами проведеної процедури закупівлі на очікувану вартість і становить 439750,00 грн. ( чотириста тридцять дев’ять тисяч сімсот п’ятдесят гривень 00 копійок) без ПДВ, що передбачається з урахуванням транспортних витрат на поставку за адресою Замовника. ».
3. Сторони погодили наступну (нову) редакцію п.10.1. Розділу 10 Договору виклавши її у новій редакції:
«п.10.1. Цей Договір набирає чинності з дати його укладання та діє до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань за цим Договором, але не пізніше 22.01. 2021 р. Датою укладання Договору є дата підписання його Сторонами.»
13. Номер додаткової угоди - № 4
14. Сума договору після внесення змін. 439750,00 грн. ( чотириста тридцять дев’ять тисяч сімсот п’ятдесят гривень 00 копійок) без ПДВ.
15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін згідно Специфікації до Додаткової угоди № 2 до договору № 201 від 08 квітня 2020 року зменшується /БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО У ДОДАТКОВІЙ УГОДІ № 4
до ДОГОВОРУ № 136 від 19 лютого 2020 року "Про закупівлю товару за публічні кошти" ЩО ДОДАЄТЬСЯ /, і становить :
- Сир твердий («Голландський» та/або «Російський» або еквівалент, без рослинних жирів; жирність не менше 45%) Кількість товару - 1150 кг.
- Сир кисломолочний (творог) (жирність не менше 9,5%) -
Кількість товару - 3240 кг.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
21.01.2021 08:20
Статус:
Опубліковано