-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку)
Виконавець зобов’язується надати Замовнику послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та зовнішньої території Центру, охорона майна Замовника, що розташоване на зовнішній території Центру Охоронні послуги (Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку) (за ДК 021:2015 79710000- 4 Охоронні послуги ), а Замовник - прийняти і оплатити такі послуги у розмірах і терміни, установлені Договором (далі — Послуги).
293 855.04
UAH без ПДВ
Номер:
6612661a096d452bbc7adfa81bf77b16
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-03-000650-c-b1
Замовник:
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1 Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20076991
-
Контактна особа:
Фещенко Юлія Геннадіївна 380445151676 kyivcspr1@ukr.net
-
Адреса:
02217, Україна, Київська область, Київ, проспект Володимира Маяковського, 28-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "ОХОРОНА-006"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149311
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona06@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
Виконавець зобов’язується надати Замовнику послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та зовнішньої території Центру, охорона майна Замовника, що розташоване на зовнішній території Центру Охоронні послуги (Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку) (за ДК 021:2015 79710000- 4 Охоронні послуги ), а Замовник - прийняти і оплатити такі послуги у розмірах і терміни, установлені Договором (далі — Послуги).
Номер договору:
11
Дата підписання:
11.02.2020 12:00
Період дії договору:
11.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
293 855.04 UAH без ПДВ
Оплачено:
293 855.04 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
9f9eb6dfa8624651bb233e31081acb81
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. У зв’язку з тим, що ціна послуг була прорахована на початок січня, а виконання послуг починається з 12 лютого 2020року, сторони дійшли згоди укласти додаткову угоду:
1.1. Зменшити суму Договору на 33557грн. 52 коп. (тридцять три тисячі п’ятсот п’ятдесят сім грн. 52 коп.) без ПДВ.
1.2. Сума Договору становить 293855 грн.04 коп. ( двісті дев’яносто три тисячі вісімсот п’ятдесят п’ять грн. 04 коп) без ПДВ.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
11.02.2020 13:00
Статус:
Опубліковано