-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб пшеничний, хліб житньо-пшеничний
400 140.00
UAH з ПДВ
Номер:
48950ce9355f4c988857ab7e9bd53710
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-11-001104-c-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Контактна особа:
Андрій +380677311210 zbi_rv@ukr.net
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Хлібодар
×
-
Код ЄДРПОУ:
32358874
-
Контактна особа:
Богуцький Володимир Станіславович +380362625874 v.bogutskyi@rumianets.ua
-
Адреса:
33009, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Біла, 35
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
87
Дата підписання:
13.02.2020 11:38
Період дії договору:
13.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
400 140.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 66 690.00 UAH)
Оплачено:
400 140.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 66 690.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний першого гатунку
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
29250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Хліб житньо - пшеничний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
7800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
ba9a9efe089a44a98a5292624e810b7b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна назви Покупця
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
22.07.2020 14:13
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
994984d17acb403a87605de5708bd4df
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшена сума договору на 44 992,80 грн, загальна вартість договору становить 355 147,20 грн.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
12.10.2020 14:35
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
feff949e203c4c34b0c4d3cf612796df
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору до 31.12.2021 року
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 16:37
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
1dc2647605a44aa1adb6521cbe7fea1d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення суми договору, вартість договору становить 348 246,00 грн
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 16:48
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
30b2b4ae82744a73812bfae383f7e28c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору, збільшивши суму договору на 20%, що складає 69 649,20 грн.
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
26.01.2021 15:39
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
d06457deb41a45fea08dc613998b68a2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору, збільшивши суму договору на 20%, що складає 69 649,20 грн
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
28.01.2021 15:38
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5dc295aa99e24e70beddb356547d5926
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна банківських реквізитів постачальника
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
29.01.2021 15:38
Статус:
Опубліковано