-
Відкриті торги
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування та дієтичного харчування, молочна суміш, лікувальні суміші)
162 034.56
UAH з ПДВ
Номер:
8e0776c293364a79abdc283d7d02fa24
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-10-001348-c-b1
Замовник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
-
Контактна особа:
Тетяна Гомола +380459840791 d.rebenka-boyarka@meta.ua
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Вул. ХРЕЩАТИК, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Смарті Фемілі
×
-
Код ЄДРПОУ:
38154557
-
Контактна особа:
Кирма Ганна 380636204740, ,380990464325,380636204740 svitlana.golovina@redhead.ua
-
Адреса:
65098, Україна, Одеська область, Одеса, Боженко 19 оф 308
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Номер договору:
6
Дата підписання:
17.02.2020 11:00
Період дії договору:
17.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
162 034.56 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 005.76 UAH)
Оплачено:
162 034.56 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 005.76 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування та дієтичного харчування, молочна суміш, лікувальні суміші)
Кількість
480 кілограм
Період постачання
10.02.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
08154, Україна, Київська область, Боярка, вул. Хрещатик, 111, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Київська область, Україна, 08154
На карті