-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпали залізничні)
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпали залізничні)
500 174.40
UAH з ПДВ
Номер:
218b9fa7abcf43e994cb3581d822653e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-29-000533-c-c1
Замовник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Контактна особа:
Синча Роман +380624957307 tender@utes.centrenergo.com
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька обл., Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СИСТЕМИ АВТОМАТИЗАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38494443
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СИСТЕМИ АВТОМАТИЗАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА" +380935202902 nvo.sav@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61046, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 273
Класифікатор ДК 021:2015:
34940000-8 Залізничне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис:
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпали залізничні)
Номер договору:
13/11
Дата підписання:
04.02.2020 00:00
Період дії договору:
04.02.2020 00:00 - 31.05.2020 00:00
Сума договору:
500 174.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 83 362.40 UAH)
Оплачено:
242 054.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 40 342.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шпали залізничні
Кількість
480 штуки
Період постачання
до 31.05.2020
Місце постачання
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
055abdb121014a3aac6292875d277f88
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до пункту 3 частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов'язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: «покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі».
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано