• Відкриті торги
  • КЕП

Будівництво централізованої мережі водовідведення в с.Сторожниця Ужгородського району. Коригування

67 999 999.00 UAH без ПДВ
Номер: 03a99e42df16476a91dcb6e827191ae5
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-26-000811-b-c1
Замовник: Сторожницька сільська рада
Постачальник: ТОВ "БК ГЕФЕСТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Номер договору: 4
Дата підписання: 03.02.2020 15:00
Період дії договору: 03.02.2020 00:00 - 31.12.2025 00:00
Сума договору: 67 999 999.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво централізованої мережі водовідведення в с.Сторожниця Ужгородського району. Коригування
Код ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
Кількість 1 роботи
Період постачання 03.02.2020 - 31.12.2025
Місце постачання 89421, Україна, Закарпатська область, с. Сторожниця, вул. Шевченка , 8 На карті

Внесені зміни

    Номер: 44f63f103ec2432082975a46ce8face6
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до пункту 14.2 Договору сторони домовились викласти пункт 3.1.1 у новій редакції: «3.1.1. Фінансування по договору буде здійснюватися відповідно до бюджетних призначень, а саме: у 2020 році в сумі 1 411 000,00 грн. без ПДВ (Один мільйон чотириста одинадцять тисяч грн., 00 коп., без ПДВ) на 2020-2025 роки 66 588 999,00 грн. без ПДВ (Шістдесят шість мільйонів п’ятсот вісімдесят вісім тисяч дев’ятсот дев’яносто дев’ять грн.,00 коп. ) без ПДВ.»
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 05.02.2020 08:00
    Статус:
    Опубліковано