-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з автомобільних перевезень (Перевезення будівельної техніки)
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-12-04-001296-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Перевезення будівельної техніки». Джерело фінансування: кошти підприємства.
828 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
3fb373988ed64fff801c86370bbb7d3f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-13-000841-c-b1
Замовник:
АТ "Укртрансгаз" в особі філії "Будівельно монтажна фірма "Укргазпромбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00156630
-
Контактна особа:
Януш Юлія Євгенівна +380532515591 yanush-ye@utg.ua http://utg.ua
-
Адреса:
36002, Україна, Полтавська обл., Полтава, м. Полтава, вул. Кагамлика, 33-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ФОП "БЄЛІВЦОВ АРТЕМ ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2879307213
-
Контактна особа:
Артем Беливцов +380503446125 belivzov@ukr.net
-
Адреса:
85141, Україна, Донецька область, Костянтинівський район, село Степанівка, ВУЛИЦЯ СУВОРОВА, будинок 5
Класифікатор ДК 021:2015:
60100000-9 Послуги з автомобільних перевезеньАналіз за цим CPV
Опис:
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-12-04-001296-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Перевезення будівельної техніки». Джерело фінансування: кошти підприємства.
Номер договору:
2001000126/193
Дата підписання:
31.01.2020 00:00
Період дії договору:
до 31.08.2020 00:00
Сума договору:
828 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 138 083.33 UAH)
Оплачено:
827 411.83 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 137 901.97 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з автомобільних перевезень (Перевезення будівельної техніки)
Кількість
150750 тонна-километр
Період постачання
до 31.08.2020