-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з заправки, відновлення картриджів та ремонту оргтехніки
348 150.00
UAH з ПДВ
Номер:
b58a5e0543994f829a7e0216448fc65e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-24-004964-b-c1
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928433
-
Контактна особа:
Леся Василівна Тітенко +380442874173 lesyatitenko@ukr.net
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Фізкультури, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КОМПАНІЯ ГЛОРІЯ ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30675914
-
Контактна особа:
Владимир Музыкант +380442392425,+380444635960 technika@gloria.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 26
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Номер договору:
12
Дата підписання:
28.01.2020 14:11
Період дії договору:
28.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
348 150.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 025.00 UAH)
Оплачено:
63 822.84 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 637.14 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з заправки, відновлення картриджів та ремонту оргтехніки
Кількість
1 послуга
Період постачання
20.01.2020 - 20.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e0177828ee8c4f8b873a258c41dda4c0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1.Сторони домовилися зменшити загальну кількість послуг та суму Договору про надання послуг №12 від 28.01.2020 р. (далі - Договір) на 284 327,16 грн. (двісті вісімдесят чотири тисячі триста двадцять сім гривень 16 копійок), а тому числі ПДВ – 47 387,86 грн., в зв’язку з чим внести до Договору такі зміни:
1.1. Викласти п.п. 2.1. п. 2 Договору «Ціна та порядок розрахунків» у такій редакції:
«. 2.1. Загальна ціна Договору визначається у розмірі 63 822,84 грн. (шістдесят три тисячі вісімсот двадцять дві гривні 84 копійки ) в тому числі ПДВ -10 637,14 грн.».
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
02.03.2020 18:00
Статус:
Опубліковано