-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 016:2010 – 06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані, код ДК 021:2015 – 09123000 -7 (природний газ)
246 998.08
UAH з ПДВ
Номер:
6a8eb1ff8df4441984aa23c2d3af56cc
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-06-001142-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''РІВНЕГАЗ ЗБУТ''
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589441
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''РІВНЕГАЗ ЗБУТ'' +380675062810 Ivan.Popovich@rvgaszbut.104.ua http://rvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
Україна, 33027, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛИЦЯ ІВАНА ВИШЕНСЬКОГО, будинок 4
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
11410Q1QNBE017
Дата підписання:
17.01.2017 18:02
Період дії договору:
17.01.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
246 998.08 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 246 998.08 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 016:2010 – 06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані, код ДК 021:2015 – 09123000 -7 (природний газ)
×
-
ДК 016:2010:
06.2 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
28000 метри кубічні
Період постачання
до 02.01.2018
Місце постачання
35800, Україна, Рівненська область, Острог, Рівненська область м. Острог пр-кт Незалежності 62
На карті