• Відкриті торги
  • КЕП

Морожена риба (морожена риба хек)

194 990.00 UAH з ПДВ
Номер: bc01d553a6e74ee5a477e9684df85fe4
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-21-000173-a-c1
Замовник: Відділ освіти Романівської райдержадміністрації
Постачальник: ТОВ Продукт Гарант
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору: 24
Дата підписання: 22.01.2020 00:00
Період дії договору: 22.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 194 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 498.33 UAH)
Оплачено: 42 819.65 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 136.61 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Морожена риба (морожена риба хек)
Код ДК 021:2015: 15221000-3 Морожена риба
Кількість 3700 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 13000, Україна, Житомирська область, Навчальні заклади Романівського району Житомирської області, Навчальні заклади Романівського району Житомирської області На карті

Внесені зміни

    Номер: e052a2b69e9444ba93743c47677909be
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 30.03.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
docx
копія додаткової угоди 2.docx
    Номер: 212c6530b18d496cbc829d5409c12c9c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі Зміна ціни за одиницю товару, Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 09.09.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
додаткова угодпа _3 (риба хек).jpg