-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам'яне)
399 340.00
UAH без ПДВ
Номер:
298ac6823d03439eba04362cab0d266c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-20-000965-b-c1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МАГДАЛИНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142454
-
Контактна особа:
Іван Кущинський +380976675497 02142454@ukr.net
-
Адреса:
51100, Україна, Дніпропетровська область, смт. Магдалинівка, вул. Радянська, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ФРЕЯ-2015"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39889761
-
Контактна особа:
Ірина Миколаївна +380990545333 f10072015@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Садовніченка, буд.12, кв. 27
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
21/01
Дата підписання:
21.01.2020 14:28
Період дії договору:
21.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
399 340.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (Вугілля кам'яне)
Кількість
97 тонни
Період постачання
21.01.2020 - 21.02.2020
Місце постачання
51163, Україна, Дніпропетровська область, с. Першотравенка, вул. 40 років Перемоги, 2а
На карті