-
Відкриті торги
-
КЕП
Трактори (Трактор Білорус 320.4 з навісним обладнанням) або його еквівалент
389 370.00
UAH з ПДВ
Номер:
1f82daa6e69547faa03cc0d243f84146
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-09-002541-b-c1
Замовник:
ДП "Житомирський національний агроекологічний університет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493681
-
Контактна особа:
Ірина Пономаренко +380412224930 znau_dilovod@i.ua
-
Адреса:
10008 , Україна, Житомирська область, м. Житомир, БУЛЬВАР СТАРИЙ, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "БЄЛАГРОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33003857
-
Контактна особа:
Сокол Андрій Борисович +380503866915 NS.Dovchenko@belagro.con
-
Адреса:
19401, УКРАЇНА, Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський район, місто Корсунь-Шевченківський, ВУЛ. КОСТОМАРОВА буд. 53 А
Класифікатор ДК 021:2015:
16700000-2 ТракториАналіз за цим CPV
Номер договору:
01-05
Дата підписання:
15.01.2020 13:07
Період дії договору:
15.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
389 370.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 64 895.00 UAH)
Оплачено:
389 370.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 64 895.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Трактори (Трактор Білорус 320.4 з навісним обладнанням) або його еквівалент
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.03.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5c76a644d9b0415d8262caef0c937af7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони дійшли взаємної згоди та домовилися внести зміни до розділу «XIII. Місцезнаходження та банківські реквізити сторін» виклавши реквізити Продавця у наступній, новій редакції:
ТОВ «АПК «Бєлагровервіс»
19402, Черкаська область, м. Корсунь - Шевченківський
тел. (04735)2-46-96
Код ЄДРПОУ 33003857
п/р UA043543470000026000051522163 у АТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 354347
Е-mail: NS.Dovchenko@belagro.com
2. У зв’язку з допущенням помилки під час складання Специфікації (на суму 389 370,00 грн.) до Договору, Сторони вирішили викласти реквізити Продавця у Специфікації у наступній, новій редакції:
ТОВ «АПК «Бєлагровервіс»
19402, Черкаська область, м. Корсунь - Шевченківський
тел. (04735)2-46-96
Код ЄДРПОУ 33003857
п/р UA043543470000026000051522163 у АТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 354347
Е-mail: NS.Dovchenko@belagro.com
3. Угода набирає чинності з моменту її підписання Сторонами та діє протягом дії Договору.
4. Угода укладена у двох примірниках по одному для кожної Сторін.
5. Умови Договору не змінені чи доповненні даною Угодою залишаються чинними.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.01.2020 11:32
Статус:
Опубліковано