-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ) (джерело фінансування - місцевий бюджет)
1 249 903.00
UAH з ПДВ
Номер:
8e136825206c44b5a28500dbaa3fc600
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-04-005037-b-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧМИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СТАРОБІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250114
-
Контактна особа:
Максим Володимирович Поповиченко +380993624248 nata.prikhodko1966@gmail.com
-
Адреса:
92740, Україна, Луганська область, с. Чмирівка, вул. Повітрянофлотська, буд. 52-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "УКРГАЗДОБИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41055889
-
Контактна особа:
Павленко Віталій Анатолійович 380990466124, 380990466124 rch@ukrgasdobich.com
-
Адреса:
02089, Україна, місто Київ, Київ, вул. Радистів, будинок 64, офіс 8.
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
0801/2
Дата підписання:
13.01.2020 10:00
Період дії договору:
13.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 249 903.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 208 317.00 UAH)
Оплачено:
1 249 903.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 208 317.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ) (джерело фінансування - місцевий бюджет)
Кількість
114670 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
bae825824eaf46d0b1d60e0904cb3248
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони прийняли рішення продовжити дію договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 1
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 11:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
aed409eebd0745c29d16ee403de08cc4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони вирішили, що у зв'язку з продовженням строку договору, - об'ем постачання становить 13,76588 тис. куб. м. на сiчень 2021 року. Цiна цієї додаткової угоди становить: 150 084 грн. 18 коп, (сто п'ятдесят тисяч вiсiмдесят чотири грн, 18 коп.) з ПДВ.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 2
Дата внесення змін до договору:
16.01.2021 09:00
Статус:
Опубліковано