-
Відкриті торги
-
КЕП
(09123000-7) - Природний газ
Договір закупівлі природного газу на 2020 рік
486 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ca2ee9d00c1345969fab6dd6790c45ed
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-28-000428-b-c1
Замовник:
Відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02229416
-
Контактна особа:
Михайлюк Мирослава Володимирівна 380325772068,380325772069 kylt-sok@ukr.net
-
Адреса:
80001, Україна, Львівська область, Сокаль, Шептицького,89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Витрикуш Світлана Степанівна 380964689259, 380964689259 Svitlana.Vytrykush@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Опис:
Договір закупівлі природного газу на 2020 рік
Номер договору:
41GB797-21-20
Дата підписання:
09.01.2020 11:13
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
486 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Закупівля природного газу на 2020 рік
Кількість
60000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
76dad9b7866840dcbac235d0164534e5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна назви з відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації на відділ культури, молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації на відділ культури, молоді та спорту
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
31.01.2020 08:42
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ae9ad3aae29a4936868b4640b630399e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни на природний газ.
Ціна 1 тис.куб.метрів природного газу становить 6000,00 гривень;
Податок на додану вартість становить 1200,00 гривень;
Всього ціна газу за 1 тис.куб.метрів становить 7200,00 гривень з урахуванням компенсації вартості послуги доступу до потужності
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
05.02.2020 14:03
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
bab28b8f590a46fdbab09e94bb881b03
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Інформаційна довідка Львівської торгово-промислової палати №19-09/1066 від 18.11.2020
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
26.11.2020 15:02
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
df1107a3d4754e5ca631f82c7fd341cc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення суми угоди на 27000,00 грн і становить 405000,00 грн
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
30.11.2020 13:07
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
66422407a30a4b53b2f6a62e0df76061
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаткова угода на 20%
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
22.12.2020 10:05
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
96e8796e09d742519915fcc339a45fc9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Інформаційна довідка Львівської торгово-промислової палати №19-09/28 від 14.01.2021
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
19.01.2021 16:12
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
0f334ed996e44a69aa976a12b8a5f44b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Інформаційна довідка Львівської торгово-промислової палати №19-09/29 від 14.01.2021р
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
28.01.2021 09:07
Статус:
Опубліковано