-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба свіжоморожена морська, столових сортів без голови типу хек, сайда, минтай або еквівалент
1 097 464.21
UAH без ПДВ
Номер:
bebdc0abbf9944039d2fc94e7609439b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-28-001888-c-c1
Замовник:
Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146297
-
Контактна особа:
Шелудько Алла Андріївна 380577372572,380577375693 sheludko.alla@gmail.com http://kominternovskiy-ruo.edu.kh.ua/
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯНКОВ АНАТОЛІЙ ДМИТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2749101511
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯНКОВ АНАТОЛІЙ ДМИТРОВИЧ +380509179286 yankovtolik75@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 61144, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ГВАРДІЙЦІВ-ШИРОНІНЦІВ, будинок 73, корпус В, квартира 140
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
12
Дата підписання:
08.01.2020 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 097 464.21 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 097 464.21 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба свіжоморожена морська, столових сортів без голови типу хек, сайда, минтай або еквівалент
Кількість
11576 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
61001, Україна, Харківська область, Харків, згідно дислокації закладів дошкільної освіти
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1f6d534c3bfe4e51ae08cc314098ae78
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ab9773ef061d470e831c68dc4a300486
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.2 ч.4 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі": "зміна ціни за одиницю товару не більш як на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
05.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f698c42f5aac4e2c9351fd6089103761
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно Закону України "Про публічні закупівлі" "зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника"
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
04.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
5ff6453e27c04001819411b8726e684d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
вважати недійсною додаткову угоду від 04.05.2020 №2
згідно Закону України "Про публічні закупівлі" "зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника"
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
05.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
6458faa693694808b14e5224fb83f961
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.2 ч.4 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі": "зміна ціни за одиницю товару не більш як на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі"
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
01.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
1fa4e463b0884bd992b697f59aff3723
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно Закону України "Про публічні закупівлі" "зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника"
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
01.07.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
8ecd4c92af14446bbd7c151a9a4cc8c1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно п.1 ч.4 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі" "зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника"
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
16.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано