-
Відкриті торги
-
КЕП
Кури бройлери заморожені 1 категорії; чверть куряча заморожена
1 024 945.72
UAH без ПДВ
Номер:
6743b481406b4b1b9bdea98246593a9e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-28-001761-c-c1
Замовник:
Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146297
-
Контактна особа:
Шелудько Алла Андріївна 380577372572,380577375693 sheludko.alla@gmail.com http://kominternovskiy-ruo.edu.kh.ua/
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ШУЛЬГІНОВ ОЛЕГ ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2235425612
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ШУЛЬГІНОВ ОЛЕГ ІВАНОВИЧ +380676813295 oshulginov@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 61034, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КАШУБИ, будинок 3, квартира 28
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
04
Дата підписання:
08.01.2020 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 024 945.72 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 024 945.72 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кури бройлери заморожені 1 категорії; чверть куряча заморожена
Кількість
19455 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
61001, Україна, Харківська область, Харків, згідно дислокації закладів дошкільної освіти
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c5b578a734d841248094ce725f829b84
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
1bf9925d44d8454eadec26a0ed7e9816
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно Закону України "Про публічні закупівлі" "зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
04.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
c40a70c3ed2a4434a9366a3364b86fbf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
вважати недійсною додаткову угоду від 04.05.2020 №1
згідно Закону України "Про публічні закупівлі" "зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника"
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
05.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
ae5ae42e913f4650b16a118d109adec3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.5 ч.4 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі": "узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів...)"
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
15.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
cfd82dd0bc0e41459ccc7358bf3aa0f2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.5 ч.4 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі": "узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів...)"
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
15.06.2020 17:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
9f713f13cd4f41e69dab641c024d8d14
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно Закону України "Про публічні закупівлі" "зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника"
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
01.07.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
741db501e2814212a43e818adfd108da
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно п.1 ч.4 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі" "зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника"
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
28.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано