-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування установок пожежегасіння та систем пожежної сигналізації, контролю за системами протипожежної автоматики на пожежному посту цілодобово.
625 838.71
UAH з ПДВ
Номер:
83c29265d0d34c3cb9b83b2e0e312da6
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-04-000980-a-b1
Замовник:
ТВЗК "Київський академічний театр ляльок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224583
-
Контактна особа:
Пічугін Костянтин Станіславович 380442780583 mazda2000@meta.ua http://www.akadempuppet.kiev.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. М. Грушевського 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПІК "БЕЗПЕЧНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38197014
-
Контактна особа:
Ліповцев Юрій Віталійович +380445699951 lifeissuper2010@gmail.com http://www.bsys.com.ua
-
Адреса:
02098, Україна, Київська область, Київ, вул. Юрія Шумського, 1 офіс, 116
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Номер договору:
3112\19-C
Дата підписання:
31.12.2019 13:00
Період дії договору:
01.01.2020 00:00 - 12.03.2021 00:00
Сума договору:
625 838.71 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 104 306.45 UAH)
Оплачено:
625 838.71 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 104 306.45 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних і контрольних приладів.
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
38ff970e8dff4aa5bbac588bdebc1463
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно п.6 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
31.12.2020 19:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
df2f2fc2bf1240029d1a076a4126a0c4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до ст. ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України, п. 6 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», керуючись положеннями пункту 12.4. Договору та взаємною згодою Сторін
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
31.03.2021 15:00
Статус:
Опубліковано