• Відкриті торги
  • КЕП

Газове паливо

182 856.00 UAH з ПДВ
Номер: 71cebce8b5fa4abfa3e9704461bfb971
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-26-002144-b-b1
Замовник: Верхівнянська Філія Житомирського агротехнічного коледжу
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 1
Дата підписання: 02.01.2020 14:19
Період дії договору: 02.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 182 856.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 30 476.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 33255 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 13613, Україна, Житомирська область, с.Верхівня, Миру,20 На карті

Внесені зміни

    Номер: 949ddeed49d74723b4f1f634c2fd006e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: п.4.1 Договору викладено в наступній редакції: "ціна 1000 куб.м. за газове паливо становить 5958,33 грн., ПДВ - 1191,67 грн. (20%), всього з ПДВ - 7150,00 грн. Всього загальна вартість договру складає 182856,00 грн. з урахуванням ПДВ"
    Номер додаткової угоди: 83-10
    Дата внесення змін до договору: 30.10.2020 14:08
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угодла 83-10.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 4ed63f1e96f04acaae5f88517f0c53c9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення обсягів закупівлі на -2600 грн.
    Номер додаткової угоди: 93-11
    Дата внесення змін до договору: 23.11.2020 14:53
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод угода 93-11.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 62069343d961439580509e160e46efd0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення обсягів закупівлі на 100 000 грн.
    Номер додаткової угоди: 94-11
    Дата внесення змін до договору: 26.11.2020 10:12
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод угода 94-11.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 400f7a11addd48b9af0af5fcbdb37472
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: збільшення ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 95-11
    Дата внесення змін до договору: 30.11.2020 11:18
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод угода 95-11.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 67d654a0919c4aef8a0525c63c8ffc9a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 103-12
    Дата внесення змін до договору: 10.12.2020 14:30
    Статус:
    Очікує публікації