-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
232 231.00
UAH з ПДВ
Номер:
e917a3e4da064dfa893108ad4f3f8477
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-26-000634-c-a1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146162
-
Контактна особа:
Кизименко Алла Павлівна +380501005588 ALYA86KIZIM@GMAIL.COM
-
Адреса:
64600, Україна, Харківська обл., Лозова, ВУЛИЦЯ ЛОЗОВСЬКОГО, будинок 10-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМІД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41761118
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМІД ГРУП" +380673283136 tovsmidgroup@gmail.com
-
Адреса:
79067, Україна, Львівська обл., Львів, 79067, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ТРАКТ ГЛИНЯНСЬКИЙ, будинок 152
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 1-Т
Дата підписання:
01.01.2020 00:00
Період дії договору:
01.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
232 231.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 705.17 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
52 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
64600, Україна, Харківська область, Лозова, згідно дислокації закладів освіти Лозівського району Харківської області
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2c3b9157127240b3b92a3d86babe4e16
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Для усунення порушень розміщення інформації про закупівлю замовник та учасник дійшли згоди розірвати договір
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано