-
Відкриті торги
-
КЕП
Агрохімічна продукція (дезінфекційні засоби)
295 654.00
UAH без ПДВ
Номер:
af53e91a206347059fa25348c174b63b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-27-001178-c-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф" Одеської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20991240
-
Контактна особа:
Краснощек Юлія Анатоліївна +380487349159 byhg_mk@ukr.net
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця Гаванна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ДЕЗ-ТАЙМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39382835
-
Контактна особа:
Дударєва Олена Федорівна office.dez-time@i.ua
-
Адреса:
03028, Україна, Київська, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ МАЛОКИТАЇВСЬКА, будинок 29, приміщення 2
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
128/20
Дата підписання:
24.12.2019 00:00
Період дії договору:
24.12.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
295 654.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
295 654.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Еконорм DEZ Скін 500 мл
Кількість
706 Флакон
Період постачання
до 27.12.2019
Еконорм DEZ Експрес 500 мл
Кількість
370 Флакон
Період постачання
до 27.12.2019
Серветки дезенфікційні НОР- експрес № 100
Кількість
1002 упаковка
Період постачання
до 27.12.2019
Саніліт СТ 1 кг
Кількість
120 банка
Період постачання
до 27.12.2019