-
Відкриті торги
-
КЕП
засоби індивідуального захисту (комбінезони біологічного та хімічного захисту)
1 242 207.75
UAH з ПДВ
Номер:
4a9391d8f0284051bccd911dd162b65c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-26-004275-b-b1
Замовник:
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00719725
-
Контактна особа:
Марта Калініченко +380532500201,+380502606873 yurist@polvet.gov.ua
-
Адреса:
36020, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Воскресенський узвіз, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГІВЕЛЬНИЙ БУДИНОК "УКРАЇНСЬКІ ВЕТЕРИНАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39163688
-
Контактна особа:
Кислий Ігор 380503096929, 380503096929 i.kisliy@uvt.kh.ua
-
Адреса:
62341, Україна, Харківська область, Дергачівський район, селище міського типу Мала Данилівка, ВУЛИЦЯ КУРОРТНА, будинок 10
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
188
Дата підписання:
23.12.2019 09:00
Період дії договору:
23.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 242 207.75 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 207 034.63 UAH)
Оплачено:
1 242 207.75 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 207 034.63 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
засоби індивідуального захисту (комбінезони біологічного та хімічного захисту)
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 24.12.2019
Місце постачання
36020, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Воскресенський узвіз,7
На карті