• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33180000-5 «Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму»

Кошти медичної субвенції

435 058.79 UAH з ПДВ
Номер: 1f51487040c44b04bafcc5e31f617dbd
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-14-001281-c-a1
Замовник: Обласна комунальна установа "Чернівецька обласна клінічна лікарня"
Постачальник: ТОВ Ренарт
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Опис: Кошти медичної субвенції
Номер договору: ЦЗ -121/2019
Дата підписання: 20.12.2019 10:00
Період дії договору: 20.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 435 058.79 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 461.79 UAH)
Оплачено: 435 058.79 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 461.79 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
47072-діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, одноразового використання визначення Діайєр гемодіалізу в порожнистому волокні, одноразовий
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 72 штуки
Період постачання 16.12.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, головна,137 На карті
47072-діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, одноразового використання визначення Діайєр гемодіалізу в порожнистому волокні, одноразовий
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 140 штуки
Період постачання 16.12.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Головна,137 На карті
47072-діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, одноразового використання визначення Діайєр гемодіалізу в порожнистому волокні, одноразовий
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 160 штуки
Період постачання 16.12.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Головна,137 На карті
47072-діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, одноразового використання визначення Діайєр гемодіалізу в порожнистому волокні, одноразовий
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 140 штуки
Період постачання 16.12.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Головна,137 На карті
35849-концентрат гемодіалізу
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 19 упаковка
Період постачання 16.12.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Головна,137 На карті