• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV) 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2019 – 33586 – Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта) 1 одиниця

38 560.00 UAH без ПДВ
Номер: dfeb6fd9ee5b48399cadcb4d5aeb9c14
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-14-001247-c-a1
Замовник: Департамент охорони здоров'я Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Постачальник: ФОП "ОБІЩЕНКО ОЛЕНА ПАВЛІВНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Номер договору: 46ДЗ
Дата підписання: 16.12.2019 13:00
Період дії договору: до 31.12.2019 00:00
Сума договору: 38 560.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 38 560.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монітор пацієнта
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 77701, Україна, Відповідно до документації, Івано-Франківська обл., Богородчанський район, селище міського типу Богородчани, вулиця Шевченка, будинок 35 На карті