-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень (послуг з організації харчування школярів 1-4х класів, учнів пільгових категорій та вихованців НВК НВО ( 0-6 років))
4 053 852.00
UAH з ПДВ
Номер:
a09f595aa0ef43b2b0c0fd39d3681a7a
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-14-000014-c-a1
Постачальник:
ТОВ "Продтовари-Т"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34402940
-
Контактна особа:
Пологовська Ольга Олегівна +380964438428 prodtovari-t@meta.ua
-
Адреса:
09500, Україна, Київська область, місто Тараща, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
16.01.2017 00:00
Період дії договору:
16.01.2017 00:00 - 31.01.2017 23:59
Сума договору:
4 053 852.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 053 852.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (послуг з організації харчування школярів 1-4х класів, учнів пільгових категорій та вихованців НВК НВО (0-6 років))
×
-
ДК 016:2010:
56.29.2 Послуги їдалень
Кількість
261840 доза
Період постачання
16.01.2017 - 31.12.2017