-
Відкриті торги
-
КЕП
Крісла, стільці, комплект ніжок, дивани
389 817.48
UAH без ПДВ
Номер:
488b098fb8814f2bbbcf5d1a1179053e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-12-000636-a-a1
Замовник:
Таїровська селищна рада Овідіопольського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05582159
-
Контактна особа:
Шибко Крістіна Андріївна +380487732556 tairove.tender@ukr.net
-
Адреса:
65496, Україна, Одеська обл., смт. Таїрове, Одеська обл., селище міського типу Таїрове, ВУЛ.40 РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
СОЛДАТЕНКОВА ТЕТЯНА ВАЛЕНТИНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2705422847
-
Контактна особа:
Тетяна +380953372712 onyx.mebel@gmail.com
-
Адреса:
65000, Україна, Одеська область, Одеса, Штабний, 1
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Номер договору:
3
Дата підписання:
16.12.2019 00:00
Період дії договору:
16.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
389 817.48 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Крісла, стільці, комплект ніжок, дивани
Кількість
305 одиниця
Період постачання
до 20.12.2019