-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливо дизельне
115 975.02
UAH з ПДВ
Номер:
e8816c514fc64aa79909c593364aedbd
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-04-000998-a-c1
Замовник:
Другий воєнізований гірничорятувальний загін (2ВГРЗ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
00159367
-
Контактна особа:
Терешкович Роман Павлович +380645172575 vgso2@ukr.net http://vgso2.lg.ua
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, м Лисичанськ, вул ім В Сосюри 197
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-торгівельна фірма "ОКТАВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23477806
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-торгівельна фірма "ОКТАВА" +380507544399 ostdsd@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 93100,Луганська обл., м.Лисичанськ, вул.Красногвардійська, б.29
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
153
Дата підписання:
16.12.2019 00:00
Період дії договору:
16.12.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Сума договору:
115 975.02 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 329.17 UAH)
Оплачено:
115 975.02 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 329.17 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо дизельне
Кількість
4403 літр
Період постачання
до 20.12.2019
Місце постачання
93292, Україна, Луганська область, м. Гірське, вул. Гірничорятувальна, 13а
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
32abf69d8c0e4325af93727ca24c29ff
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди внести зміни до пункту 1.2, 3.1.Договору, виклавши його в наступній редакції: Сума цього договору становить 115975 грн. 02 коп. (Сто п'ятнадцять тисяч дев'ятсот сімдесят п'ять грн. 02 коп.), у тому числі ПДВ 19329 грн. 17 коп. (Дев'ятнадцять тисяч триста двадцять дев'ять грн. 17 коп.)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
87296291770c4cb39591f007a1ce56ff
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку з необхідністю отримання товару в термін достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2020 року, керуючись п.5 ст. 36 розділу VII ЗУ "Про публічні закупівлі" та у відповідності з п. 10.3 Договору на закупівлю, прийшли до згоди продовжити строк дії Договору.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано