-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект важкоатлетичний для загально фізичної підготовки: Штанга важкоатлетична олімпійська чоловіча 190 кг диски обгумовані, кольорові, діаметром 50мм-2 копл., Татамі 15*6м 50мм з покришкою PVC- 90 кв.м., Гиря 8 кг-2 шт, Магнезія 8шт -2уп,М'ячі футбольні – 2шт, М'ячі медбол-3шт, М'ячі волойбольні-2шт, Жим ногами під кутом 45*-1шт, Тренажер для м'язів пресу-1шт, Тренажер для м'язів грудей-задніх дельт-1шт, Тренежер для приводящих-відвідощях м'язів стегна-1шт, Тренажер для м'язів стегна Згинач стегна в положенні лежачи-1шт,Тренажер для м'язів стегна (Розгинач стегна)-1шт, Блок для м'язів спини (Нижня тяга)-1шт, Блок для м'язів спини (Верхня тяга)-1шт, Лава регульована-1шт
330 285.24
UAH з ПДВ
Номер:
b5e8024590e240529d14732fe91317be
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-29-001841-c-a1
Замовник:
Миколаївська обласна комунальна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа
×
-
Код ЄДРПОУ:
32189060
-
Контактна особа:
Мастицький Юрій Вікторович +380512410634 tonegina7@gmail.com
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Лазурна, буд. 18-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ФІТНЕС ТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35488683
-
Контактна особа:
Андрей Скиба +380503322623 askiba@i.ua
-
Адреса:
04210, Україна, Київ, м. Київ, проспект Героїв Сталінграда, будинок 21/38 літера «А»
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
06.12.2019 00:00
Період дії договору:
06.12.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
330 285.24 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 55 047.54 UAH)
Оплачено:
330 285.24 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 55 047.54 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект важкоатлетичний для загально фізичної підготовки: Штанга важкоатлетична олімпійська чоловіча 190 кг диски обгумовані, кольрові, діаметром 50мм -2компл., Татамі 15*6м 50мм з покришкою PVC- 90 кв.м , Гиря 8 кг-2 шт, Магнезія 8шт -2уп,М'ячі футбольні – 2шт, М'ячі медбол-3шт, М'ячі волойбольні-2шт, Жим ногами під кутом 45*-1шт, Тренажер для м'язів пресу-1шт, Тренажер для м'язів грудей-задніх дельт-1шт, Тренежер для приводящих-відвідощях м'язів стегна-1шт, Тренажер для м'язів стегна Згинач стегна в положенні лежачи-1шт,Тренажер для м'язів стегна (Розгинач стегна)-1шт, Блок для м'язів спини (Нижня тяга)-1шт, Блок для м'язів спини (Верхня тяга)-1шт, Лава регульована-1шт (джерело фінансування обласний бюджет)
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
aa3d7754176d46f8842d26a40d54dba3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
При публікації в оголошенні помилково вказана кількість спортінвентарю 10шт. Просимо вважати вірним 1 комплект важкоатлетичний для загально-фізичної підготовки та 9 шт тренажерів
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
12.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
342dca4a5aae43f5a35ef8f523f4943a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку з із зменшеням кількості товару, що закуповується, сторони вирішили змешити суму договору.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано