-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 03450000-9 розсадницька продукція (листяні дерева, хвойні та чагарники)
Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства
12 458 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
8ae31ef3704a45dbbf8e354bdbb25cf3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-07-001421-c-a1
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
-
Контактна особа:
Назаренко Сергій 0577250283 khzelenbud@ukr.net
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 195-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПЛАНТ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479995
-
Контактна особа:
Клюшник Олеся Юріївна +380673191919 olesya@evasad.com
-
Адреса:
03022, Україна, Київська область, м.Київ, вул. Сумська, буд. 3
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Опис:
Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства
Номер договору:
241
Дата підписання:
02.12.2019 00:00
Період дії договору:
02.12.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
12 458 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 076 483.33 UAH)
Оплачено:
2 242 995.99 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 373 832.66 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 03450000-9 розсадницька продукція (листяні дерева, хвойні та чагарники)
Кількість
2142 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b1f7cd96ade443afae23175670fc8a79
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Продовжити строк поставки товару до 31 грудня 2020 року. У зв’язку з чим пункт 5.1. Розділу V. ПОСТАВКА ТОВАРУ викласти в наступній редакції:
«5.1. Строк поставки Товару: до 31 грудня 2020 року.»
2. Продовжити термін дії договору до 31.12.2020 року, в зв’язку з чим пункт 10.1. Розділу X. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ викласти в наступній редакції:
«10.1. Цей Договір набирає чинності з моменту його укладення і діє до 31.12.2020 року, в частині розрахунків – до повного виконання Сторонами взаємних зобов’язань.»
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
cc420454ffe0489e88c159c3a8ac57d4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Розділ ХІІІ. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН викласти у наступній редакції:
ПОКУПЕЦЬ:
Спеціалізоване комунальне підприємство
«Харківзеленбуд»
Харківської міської ради
Код ЄДРПОУ 03362152
61145, Україна, м. Харків,
вул. Клочківська, буд. 195-А
IBAN № UA 563204780000026001924888707
АБ «УКРГАЗБАНК» м. Київ
ІПН 033621520302
Витяг з реєстру платників ПДВ
1420304500400
Тел. (057) 725-02-80 ПРОДАВЕЦЬ:
Товариство з обмеженою
відповідальністю
«Плант Сервіс»
Код ЄДРПОУ 37479995
03022, Україна, Київська обл.,
м. Київ, вул. Сумська, буд. 3
Пошт.адр.: 08170, с. Віта-Поштова, вул. Звенигородська, 201А
IBAN № UA983218420000026005060214581
Банк: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
ІПН 374799926501
Св. платника ПДВ 200135811
Тел.+380679993999, +380678885999
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.07.2020 00:00
Статус:
Опубліковано