-
Відкриті торги
-
КЕП
Сервер
799 499.88
UAH з ПДВ
Номер:
411a5b23c6784aa2aef38ab84d853b6e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-23-002889-b-b1
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26198838
-
Контактна особа:
Оксана Олександрівна Олещук +380352236032 inbox@te.court.gov.ua https://te.court.gov.ua/tu20/
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Грушевського, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
×
-
Код ЄДРПОУ:
20009888
-
Контактна особа:
Бец Михайло Ярославович +380444557206 bets.m@valtek.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вул.Івана Кудрі, буд.13/2, кв.32
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
368-19
Дата підписання:
02.12.2019 00:00
Період дії договору:
02.12.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
799 499.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 799 499.88 UAH)
Оплачено:
799 499.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 799 499.88 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервер
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 03.12.2019
Місце постачання
46001, Україна, Тернопільська область, місцеві загальні суди, Тернопільської області
На карті
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
be37a2ab54594108b9d245c62347179c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п. 4 ч.4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" - продовження строку поставки товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
02.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано