• Відкриті торги
  • КЕП

Розробка модуля до програмного забезпечення АРМ ЄТехПД для обробки в підрозділах філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» перевізних документів на перевезення вантажобагажу для експлуатаційних потреб

350 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 9a63fbc1ee9d4695adcdf463e083d2fd
Ідентифікатор договору: UA-2019-10-22-000615-a-a1
Замовник: Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця»
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробнича фірма "ТМСофт"
Класифікатор ДК 021:2015: 72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Номер договору: 87/1119/т
Дата підписання: 28.11.2019 00:00
Період дії договору: до 31.12.2019 00:00
Сума договору: 350 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 333.33 UAH)
Оплачено: 350 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 333.33 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка модуля до програмного забезпечення АРМ ЄТехПД для обробки в підрозділах філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» перевізних документів на перевезення вантажобагажу для експлуатаційних потреб
Код ДК 021:2015: 72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпечення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 01030, Україна, Київська обл., Київ, вул. І. Франка, 21 На карті