-
Відкриті торги
-
КЕП
Відновлення працездатності системи автоматичного контролю і управління водогрійного котла №6 ТЕЦ-6 інв. №ТЦ6-10400002204/001
7 246 507.48
UAH з ПДВ
Номер:
0fdcaab53f0b4b0e841d3088b96d66a1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-03-000650-a-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Контактна особа:
Бойко Інна Гаврилівна +380442076792 VTP.KTE@GMAIL.COM
-
Адреса:
01001, Україна, Київська обл., Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ЕКНІС-ІНЖИНІРИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39639696
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕКНІС-ІНЖИНІРИНГ" +380442226589 eknisin@eknis.net
-
Адреса:
Україна, 01042, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ФІЛАТОВА, будинок 10-А, офіс 3/35
Класифікатор ДК 021:2015:
45350000-5 Механо-монтажні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1870/КТЕЦ-19
Дата підписання:
25.11.2019 00:00
Період дії договору:
25.11.2019 00:00 - 30.04.2021 00:00
Сума договору:
7 246 507.48 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 207 751.25 UAH)
Оплачено:
7 246 507.48 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 207 751.25 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Відновлення працездатності системи автоматичного контролю і управління водогрійного котла №6 ТЕЦ-6 інв. №ТЦ6-10400002204/001
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
c6fe950902544b2683fb0264416266cb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони на підставі пункту 4 частини четвертої статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» дійшли згоди викласти «Графік виконання робіт» у новий редакції. (Сума договору та обсяг робіт після внесених змін – не змінилися).
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано