-
Відкриті торги
-
КЕП
пелети паливні з лузги соняшника без домішок
366 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
665603bd309a4cf094c5e03b63c329d3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-02-001823-b-b1
Замовник:
Відділ освіти Олександрівської районної державної адміністрації Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144128
-
Контактна особа:
Надія Андріївна Шишка +380524232286 rvoalex27300@i.ua
-
Адреса:
27300, Україна, Кіровоградська область, смт. Олеквсандрівка, вул. Незалежності України, 82
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Гавриленко Віталій Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3106822039
-
Контактна особа:
Гавриленко Віталій Сергійович +380957256686 g.vitaliy_85@ukr.net
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, вул. Героїв Сталінграда, б. 17, кв. 39
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
121
Дата підписання:
07.11.2019 15:00
Період дії договору:
07.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
366 600.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
366 600.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
пелети паливні з лузги соняшника без домішок (місцевий бюджет)
Кількість
130000 кілограм
Період постачання
28.10.2019 - 15.11.2019
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
378b605c02394c8d873119caaa59bbc6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
подовжено строк поставки товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
11.11.2019 08:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1ec4fc7e775a41a18399dfd5cfea88e0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
подовжено термін поставки товару
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
09.12.2019 15:00
Статус:
Опубліковано