-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (штори тюлеві, штори атласні, підхвати, ламбрекени)
кошти Державного бюджету України
148 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
55c3f631159a4622a826afccb1b47fc9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-30-000679-b-c1
Замовник:
Київський національний торговельно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
01566117
-
Контактна особа:
Бабенко Юлія Анатоліївна +380445314859 j.babenko@knute.edu.ua https://www.knteu.kiev.ua
-
Адреса:
02156, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Кіото, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАХАЧОВА ЯНА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3224108080
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАХАЧОВА ЯНА МИКОЛАЇВНА +380679158946 makhachova.design@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 07423, Київська обл., Броварський район, село Семиполки, В/М ВУЛИЦЯ ГВАРДІЙСЬКА, будинок 82, квартира 50
Класифікатор ДК 021:2015:
39510000-0 Вироби домашнього текстилюАналіз за цим CPV
Опис:
кошти Державного бюджету України
Номер договору:
827
Дата підписання:
06.11.2019 00:00
Період дії договору:
до 17.12.2019 00:00
Сума договору:
148 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
148 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
штори тюлеві, штори атласні, підхвати, ламбрекени
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 29.11.2019