• Відкриті торги
  • КЕП

Фурнітура різна (дидактичні матеріали інклюзивної освіти для навчальних закладів Куп’янського району)

98 800.00 UAH без ПДВ
Номер: 41e6955d38854a40a2bd7b01818f5f67
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-25-000462-b-b1
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Куп’янської районної державної адміністрації Харківської області
Постачальник: ФОП "БОКОВ ЮРІЙ ЛЬВОВИЧ "
Класифікатор ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Номер договору: 10-09/423
Дата підписання: 04.11.2019 16:00
Період дії договору: 04.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 98 800.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору: Договір № 10-09/423 від 04.11.2019 року припиняє свою дію відповідно до п.10.6. Договору та відповідно до п.5.2.3 Договору – «зміна реального фінансування видатків»

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гра для розвитку емоційного інтелекту: портрет емоцій
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Універсальні сенсорні кубики
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Геометричні фігури з тактильними елементами
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Набір карток і постерів «Емоції. Почуття» (для занять у групі)
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Тренажер для письма Монтессорі (укр.)
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Посібник-тренажер для навчання письму
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Логопедичне лото: Асоціації у 3-х частинах
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Конструктор «Будуємо місто», не менше 40 дет.
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Дитяча мозаїка Геометрика 4 фігури
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Великий дидактичний набір Фребеля, 11 комплектів
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Сортер дерев’яний в асортименті
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Математичний планшет Фантазуємо з резиночками
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Шнурівка для дітей в асортименті
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті