-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, «смарт-карт»): бензин А-95
Джерело фінансування - Загальний фонд Державного бюджету України
385 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
d64609961aaa46fbadc40f2039119a10
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-11-000800-c-b1
Замовник:
Одеська митниця ДФС
×
-
Код ЄДРПОУ:
39441717
-
Контактна особа:
Беліменко Дмитро +380487342855 od.sklad@customs.sfs.gov.ua
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська обл., Одеса, м.Одеса, вул.Гайдара, 21 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Катран
×
-
Код ЄДРПОУ:
32935905
-
Контактна особа:
Саричев Віктор Михайлович +380487380391 katran7380391@gmail.com
-
Адреса:
67622, Україна, Одеська область, Березань, 35 км шосе Одеса-Кишинів
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Опис:
Джерело фінансування - Загальний фонд Державного бюджету України
Номер договору:
199/2019
Дата підписання:
22.10.2019 00:01
Період дії договору:
22.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
385 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 64 250.00 UAH)
Оплачено:
385 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 64 250.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, «смарт-карт»): бензин А-95
Кількість
15000 літр
Період постачання
до 13.12.2019