-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект навчального обладнання для кабінету географії
278 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
1572b5a4ce664724a3ae8225b54d7b15
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-16-000323-a-a1
Замовник:
Відділ освіти Кремінської районної державної адміністрації Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142023
-
Контактна особа:
Шевченко Ірина Олександрівна +380645432472 osvita.krem@ukr.net
-
Адреса:
92900, Україна, Луганська область, місто Кремінна, вулиця Банкова, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Семененко Василь Віталійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3014216196
-
Контактна особа:
Семененко Василь Віталійович +380679939446 semenenko82@gmail.com
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, Київ, пр. 40-річчя Жовтня, 7
Класифікатор ДК 021:2015:
Аналіз за цим CPV
Номер договору:
213
Дата підписання:
22.10.2019 00:00
Період дії договору:
22.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
278 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
278 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект навчального обладнання для кабінету географії
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 02.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
19ae87227adb4b5d9df5c8b63c605ef9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаток 1(специфікація) до договору викласти в новій редакції
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.11.2019 00:00
Статус:
Опубліковано