-
Відкриті торги
-
КЕП
Агрегат дисковий УДА – 3,8-20 або еквівалент – 1 штука (34390000-7 - Приладдя до тракторів). Джерело фінансування – кошти сецфонду.
254 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
e68d99097e9b445085bb8c7848abf938
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-05-001685-b-b1
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПІДГАЄЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547530
-
Контактна особа:
Тетяна Тесялк +380988218632 plicej@gmail.com
-
Адреса:
48000, Україна, Тернопільська область, Підгаєцький р-н, м. Підгайці, майдан Незалежності, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Техноторг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30976452
-
Контактна особа:
Анна Сергеевна Кошкадамян +380675113989 tender1@technotorg.com
-
Адреса:
54025, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграду, 113
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Номер договору:
б/н
Дата підписання:
21.10.2019 15:00
Період дії договору:
21.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
254 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 42 483.33 UAH)
Оплачено:
254 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 42 483.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Агрегат дисковий УДА – 3,8-20 або еквівалент – 1 штука (34390000-7 - Приладдя до тракторів). Джерело фінансування – кошти сецфонду.
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 01.11.2019
Місце постачання
48000, Україна, Тернопільська область, Підгаєцький р-н, м. Підгайці, майдан Незалежності, буд. 31,
На карті