• Відкриті торги
  • КЕП

Теплообмінники

36 400.00 UAH з ПДВ
Номер: ee560367cfde480cacd6b3e6ee368065
Ідентифікатор договору: UA-2016-11-08-000800-b-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛО-ПОЛІС ЛТД"
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Номер договору: №070-2
Дата підписання: 23.12.2016 16:00
Період дії договору: 01.01.2017 00:00 - 15.12.2017 00:00
Сума договору: 36 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 36 400.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Теплообмінники
Код ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Кількість 3 штуки
Період постачання 01.01.2017 - 15.12.2017
Місце постачання 51700, Україна, Дніпропетровська область, м. Вільногірськ, вул. Степова, буд. 1 На карті