• Відкриті торги
  • КЕП

природний газ

519 846.80 UAH з ПДВ
Номер: 067b091343bd4e66a642eb55de54916f
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-09-001183-a-b1
Замовник: Відділ освіти Городищенської районної державної адміністрації
Постачальник: ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 35
Дата підписання: 17.10.2019 10:00
Період дії договору: до 31.03.2020 00:00
Сума договору: 519 846.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 86 641.13 UAH)
Оплачено: 519 846.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 86 641.13 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ (кошти місцевого бюджету)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 150000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Внесені зміни

    Номер: 5c3e4de709354a3caad37a27e3105e11
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: з урахуванням технічної помилки та неможливості коригувати інформацію після оприлюднення звіту про результати проведення процедури закупівлі, дану інформацію вважати інформацією про укладений договір за результатами торгів
    Номер додаткової угоди: б/н
    Дата внесення змін до договору: 17.10.2019 11:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Договір 35.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 8ee5c82d32424727bfd4b5c38ee53fe2
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Внесення змін до Договору згідно змісту Додаткової угоди 1 від 26.12.2019 року. 14. Сума договору після внесення змін - 519 846.80 з ПДВ 15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - відповідно до договору з урахуванням даної додаткової угоди.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 26.12.2019 11:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
ДУ 1 газ.jpg
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
    Номер: 21d492d49a3d48d68058678ebe2a9cc0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Внесення змін до Договору згідно змісту Додаткової угоди 2 від 27.12.2019 року. 14. Сума договору після внесення змін - без змін. 15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - відповідно до договору з урахуванням даної додаткової угоди.
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 27.12.2019 17:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
016.jpg
p7s
sign.p7s